11. ledna 2022

Den otevřených dveří 26. ledna 2022

26. ledna 2022 proběhne na Fakultě humanitních studií UK den otevřených dveří.

Setkání se studijním programem Orální historie - soudobé dějiny se bude konat od 15:15 v místnosti č. 1.21 v budově fakulty na adrese Pátkova 2137/5; 182 00 Praha 8 - Libeň.

Setkání bude zároveň streamováno on-line prostřednictvím ZOOM na následujícím odkazu.

Na představení studijního programu navazuje od 16:30 přednáška docenta Pavla Mücke s názvem Z dějin pomezí Libně, Holešovic a Troje.

• Jedná se doprovodnou přednášku k výstavě „Za vodou, mezi Černou a Bílou Skálou... Z místních povltavských moderních a soudobých dějin na pomezí Holešovic, Libně a Troje,“ která seznámí posluchače a posluchačky s klíčovými momenty z dění v lokalitě na pomezí dnešní Prahy 7, Prahy-Troje a Prahy 8, v níž se nachází vysokoškolský kampusu UK - ČVUT a především nové sídlo FHS UK.