10. února 2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v souvislosti s aktualizovaným harmonogramem akademického roku 2020/21 si Vás dovolujeme informovat, že z rozhodnutí garanta našeho studijního programu, pana profesora Miroslava Vaňka, budete moci v letním semestru své diplomové práce, přihlášky ke státním závěrečným zkouškám a CD/DVD s rozhovory odevzdávat následovně:

• termín odevzdání do 14. 5. 2021 (státní zkouška v období 24. 5. – 18. 6. 2021)

• termín odevzdání do 23. 7. 2021 (státní zkouška v období 1. 9. – 24. 9. 2021)

Jarní termín tedy zůstává nezměněn, letní jsme se rozhodli posunout (původní datum odevzdání bylo stanoveno na 25. 6.) z důvodu ztížených podmínek výzkumu. Odevzdání svých prací však prosím konzultujte se svými vedoucími již nejpozději v průběhu června.

Úřední hodiny pro odevzdání diplomových prací a dalších náležitostí zde budou vyvěšeny s předstihem, obecné informace a pokyny naleznete zde.

Váš názor

Orální historie - soudobé dějiny

Univerzita Karlova

Fakulta humanitních studií