1. února 2021

předběžný rozvrh na letní semestr 2020/21 naleznete zde.

Studující 1. ročníku mají povinné předměty s kódy YMO210, YMO211, YMO212, YMO213, YMO214 a YMO215. Studující 2. ročníku již mají povinně pouze YMO009 Diplomový seminář III., Příprava diplomové práce Vám bude zapsána a atestována až po odevzdání diplomové práce.

Výuka začíná dle harmonogramu akademického roku 22. února 2021. Nebude-li to z důvodu epidemiologických opatření možné, bude výuka probíhat v MS Teams stejně jako v zimním semestru. Kód k zápisu do týmu naleznete v sylabu předmětu. Všechny pravidelné prezenční hodiny se budou konat v čase dle rozvrhu. Kombinovaná výuka všech povinných předmětů proběhne také dle rozvrhu v MS Teams jakož i výuka povinně volitelných předmětů interních vyučujících. Kombinovaná výuka doc. France a dr. Doskočila bude upřesněna před začátkem výuky. Nebude-li se moci uskutečnit výjezdní dvojkurz prof. Vaňka a doc. Mückeho v Žinkovech či Studentská vědecká konference na hradě Sovinec v předpokládaném termínu, budeme se je snažit posunout na vhodnější datum.

Děkujeme za pochopení.