28. dubna 2015

Milé kolegyně, milí kolegové,

své diplomové práce a přihlášky ke státní závěrečné zkoušce k 15. 5. 2015 můžete odevzdávat tajemnici oboru v řádných úředních hodinách (út a st 12:30-14) nebo v mimořádných úředních hodinách, které proběhnou 15. 5. od 14 do 17 hodin v C032.

Veškeré informace a odkazy k DP a SZZ naleznete zde na webu v sekci  Státní závěrečná zkouška, resp. Diplomová práce. V případě jakýchkoli dotazů či potřeby odevzdat své práce mimo úřední hodiny se na mě prosím obracejte e-mailem na Jana.Markupova@fhs.cuni.cz.

V případě problémů s odevzdáním práce v SIS:

Je možné, že až práci a abstrakty nahrajete a budete chtít "odevzdat práci", bude Vám to hlásit chybu. Proto dopředu ujišťuji, že to není problém týkající se Vašeho studia, nýbrž SISu (problém již řešíme).

Pokud Vám tedy práce nepůjde odevzdat, řešením je následující postup: odhlašte se ze všech částí státní zkoušky v SIS, poté práci odevzdejte a až poté se znovu ke všem částem SZZ přihlašte a vytiskněte si přihlášku ke státnici.

Děkujeme Vám za pochopení.