15. listopadu 2017

Milé kolegyně, milí kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na náš víkendový kurz Úvod do orální historie a soudobých dějin, který se bude konat 25. a 26. 11. v místnosti Y1037 v Jinonicích.

V kurzu se Vám pokusíme poskytnout úvodní přehled problematiky orální historie a soudobých dějin. Na základě přednášek kolegů a kolegyň z OH-SD FHS UK a Centra orální historie ÚSD AV ČR budete mít možnost seznámit se s nedávno ukončenými či probíhajícími výzkumy a v rámci společné diskuze se zamyslíme nad jejich (jedinečnými?) možnostmi či naopak limity.

Kurz tak zároveň může sloužit jako inspirace v přemýšlení o vlastních projektech závěrečných prací, je tedy vhodný především pro bakalářské studenty či případné zájemce o orální historii a soudobé dějiny.

Zapsaní studenti najdou podmínky atestace kurzu v sylabu, ostatní zájemci samozřejmě mohou dorazit pouze na vybrané přednášky.

Veškeré informace naleznete ve facebookové pozvánce, případně nás kontaktujte .

Těšíme se na viděnou!