22. dubna 2021

v souvislosti se současnou epidemiologickou situací a rozhodnutím vedení FHS UK bude v květnovém termínu závazné odevzdání diplomové práce do 14. května 2021 pouze v elektronické podobě v SIS. Do téhož termínu je zároveň nutné se v SIS k termínu SZZ přihlásit a vytisknout si přihlášku ke státnicím. Vytištěnou diplomovou práci (pouze 1 výtisk v pevných deskách), která musí být identická s odevzdanou prací v SIS, podepsanou přihlášku k SZZ a CD/DVD s orálně historickými rozhovory přineste prosím až osobně na samotné státní závěrečné zkoušky. Jejich termíny zveřejníme v SIS po termínu odevzdání DP, zkoušky budou primárně plánovány jako prezenční (distanční účast studujících lze po odůvodnění domluvit individuálně).

Veškeré náležitosti diplomových prací, pokyny k jejich odevzdání jakož i popis průběhu SZZ naleznete zde. V případě jakýchkoli dotazů se prosím obracejte na Janu Wohlmuth Markupovou.

Děkujeme Vám za pochopení a všem přejeme mnoho sil při dokončování diplomových prací!